• TASUTA TARNE alates 200€

 • Kiilto Pro Airseal Flex

  Parim lahendus õhulekete vältimiseks konstruktsioonides on Kiilto Pro Airseal Flex

  Kiilto Pro Airseal Flex on elastsuselt ja kiudude tugevdamiselt täiustatud hermeetik, mida kasutatakse kuivades siseruumides erinevate õhulekete tihendamiseks.

  Konstruktsioonide õhulekked seina- ja põrandavuukides, akende ning uste liitekohtades või toruläbiviikude vahel võivad tekitada olulisi probleeme. Õhulekked mängivad olulist rolli hoone energiatõhususe, siseõhu kvaliteedi ja radoonikaitse tagamisel. Kiilto Pro Airseal Flex on elastsuselt ja kiudude tugevdamiselt täiustatud hermeetik, mida kasutatakse kuivades siseruumides erinevate õhulekete tihendamiseks.

  Kiilto uus hermeetik takistab edukalt veeauru liikumist ning on eriti energiatõhus. See hoiab sooja õhu eluruumis ja takistab külma õhu ning niiskuse sisenemist. Oluline on mainida, et hermeetik aitab ka radoonikaitset parandada, kuna radoon levib peamiselt õhulekete kaudu eluruumidesse. Airseal Flex tagab üldiselt parema siseõhu kvaliteedi, kuna hermeetikuga suletud õhulekkekohad ei lase siseruumi tolmu ega muid peenosakesi.

  Kiilto Pro Airseal Flexilon suurepärane nakkuvus enamiku materjalidega, see nakkub näiteks puitlaastplaadi, kipsplaadi, vineeri, tellise, betooni, roostevaba terase, tasanduskihtide ja tüüpiliste siseruumides kasutatavate veepõhiste seinavärvidega. Tegemist on fiiberkiududega tugevdatud pastaga, mille kasutustemperatuur on 15-25 kraadi.

   

  Lihtne kasutamine, kiire tulemus

  Enne kasutamist tuleb toodet segada. Pinnalt tuleb eemaldada lahtised osakesed, nagu seisev vesi, tolm, mustus ja soolaladestused, mis võivad nakkumist halvendada. Üle 3 mm suurused praod tuleb eelnevalt täita näiteks Kiilto Pro Masa tihendusmassiga.

  Paigaldustöödeks sobib sünteetiliste harjastega pintsel ning vajadusel võib kasutada maalriteipi pindade kaitsmiseks. On oluline meeles pidada, et maalriteip tuleb kindlasti eemaldada enne toote kuivamist. Kuivamisaeg võib varieeruda 4-24 tunni vahel, olenevalt tingimustest ja kihi paksusest. Soovitatav kihi paksus pealekandmisel on umbes 1 mm (pragude katmisel 2 mm), ning on oluline tagada materjali ühtlane pealekandmine. Hermeetikut tuleb kanda probleemsesse kohta vähemalt kaks kihti. Teise kihi saab peale kanda, kui esimene kiht on täiesti kuivanud. Kiilto Pro Airseal Flexi saab vajadusel kasutada koos Kiilto butüüllindiga – sellisel juhul on kihi paksus umbes 6 mm. Teipi kasutatakse siis, kui konstruktsioonides toimub märkimisväärne liikumine.

  Kiilto Pro Airseal Flex tuleb pärast kuivamist katta – toode on nii värvitav kui ka tasandatav. Katmata toote puhul on selle mehaaniline ja UV-vastupidavus piiratud. Hermeetiku kulu on 1.1 kg/m².

  Toote paigalduse tööjuhis on allalaetav SIIT

   

  Vaata videot