• TASUTA TARNE alates 200€

 • Kiilto Kestonit Termo tasandussegu põrandaküttele 3-50 mm 20kg

  15.12 12.60 KM-ta

  Kiudtugevdatud valatav põrandatasandussegu elektri- või vesipõrandaküttega põrandate tasandamiseks. Saab kasutada ka universaalse põrandatasandusseguna. u 12 l tasandussegu kotis. Madala leeliselisusega. Tsemendibaasil.

  • kiudtugevdatud
  • ideaalne põrandaküttega põrandatele ja valatud betoonpõrandatele
  • üldiseks tasandamiseks, parandamiseks, kallete tegemiseks
  • käimiskindel juba 4 tunni pärast
  • põrandakatte saab paigaldada  1 päeva pärast / 10 mm, 5 päeva pärast / 50 mm
  • kulu 1,7 kg/m²/mm
  • u 12 l tasandussegu kotis

  TARNE 2-3 PÄEVA / DELIVERY IN 2-3 DAYS / TOIMITUS 2-3 PÄIVÄSSÄ

  Tootekood: T2410.020 Kategooriad: , Silt:

  Kirjeldus

  Tsemendibaasil, tugevduskiude ning elastsust ja nakkuvust parandavaid lisandeid sisaldav tasandussegu põrandatele, kuhu paigaldatakse põrandaküte. Sobib kasutamiseks põrandaküttetorude ja elektrikaablitega. Sobib ka nõrkade remonditavate pindade tasandamiseks enne põrandakatte kinnitamist.
  Aluspind peab olema puhas ja jäik. Eemaldage tsemendiliim, värvipritsmed, liimijäägid ja muu mustus ning puhastage põrand korralikult harja või tolmuimejaga. Põrandakütte paigaldamisel tuleb pöörata tähelepanu sellele, et aluspind taluks temperatuurikõikumistest tulenevaid mahumuutusi.
  1. Betoonist aluspinda tuleb enne tasandamist eeltöödelda lahjendatud nakkedispersiooniga Kiilto Start Primer (10–20% Kiilto Start Primerit / 80–90% vett).
  Põrandaküttega põrandatel tuleb aluspind lihvida karedaks ja puhastada hoolikalt enne nakkedispersiooni ja tasandussegu pealekandmist, et tagada piisav nake. Hea nakkumise saab tagada ka nakkekihi tegemisega, näiteks Kiilto Remontplaatimisseguga, kasutades hammastatud segukammi. Ärge kasutage nakkedispersiooni (jälgige õiget veekogust).
  2. Mitteimavad aluspõrandad, kus ei ole põrandakütet, tuleb enne tasandamist kruntida Kiilto Start Primer nakkedispersiooniga.
  Väikese pindalaga köetavatel põrandatel (alla 10 m²) tehakse nakkekiht näiteks Kiilto Remontplaatimisseguga, kasutades hammastaud segukammi (jälgige õiget veekogust, mitte kasutada nakkedispersiooni). Suuremates ruumides soovitame eemaldada vana pinnakate ja teha tasandus otse betoonaluspinnale.
  3. Tugevad puit- ja puitlaasplaatpinnad, kus pole põrandakütet, tuleb enne tasandamist kruntida Kiilto Start Primer nakkedispersiooniga.
  Puit- ja puitlaastpõrandatel, kuhu tuleb põrandaküte, paigaldatakse kipsplaat, mis töödeldakse lahjendamata Kiilto Start Primer nakkedispersiooniga ja tasandatakse. Hea nakkumise tasandussegu ja kipsplaadi vahel saab tagada nakkekihi tegemisega, näiteks Kiilto Remontplaatimisseguga (jälgige õiget veekogust, mitte kasutada nakkedispersiooni).
  Põrandaküttetorud/-kaablid paigaldatakse vastavalt tootja juhistele kuivanud nakkedispersiooni/nakkekihi peale. Peale seda jätkake pinna tasandamist.