TASUTA TARNE alates 200€

Kiilto Rotavjämning K 20kg

16.67 (sis. KM)

20 kg

Laos

Kiudtugevdatud, madala leelisusega, kiirkivistuv pumbatav segu suure koormusega pindadele uusehitustel ja renoveeritavatel objektidel. Annab sobiva aluspinna ka nt epo- ja PU-põrandatele.

Kiilto Rotavjämning K on kiirkivistuv, isevalguv ja kiudtugevdatud pumbatav segu pindade tasandamiseks ja silumiseks siseruumides. Sobib ka käsitsi pealekandmiseks.

Sobib põrandate uusehituseks ja renoveerimiseks elamutes, kontorihoonetes ja avaliku sektori hoonetes. Kasutatakse tasandamiseks ja kaldpindade ehitamiseks siseruumides. Sobivate aluspindade hulka kuuluvad betoon-, kergbetoon-, keraamilised/looduskivist, puitlaastplaat- ja puitpõrandad.Segu Kiilto Rotavjämning K kasutatakse ühendatud või vabalt paigaldavate (ujuvate) konstruktsioonide jaoks. Sobib nii elektri- kui ka vesipõrandaküttega.

Segukiht tuleb katta sobiva tootega nagu keraamilised plaadid, laminaat, puidupõhine, vinüül-, PU- või epokate. Talub ainult kerget tööstuslikku koormust.Madala leelisusega tasandussegu kaitseb liim- ja vinüülkatet betooni aluselise niiskuse põhjustatud kahjustuste eest. Testid on näidanud, et kaitsva efekti annab 5 mm paksune segukiht.

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 13 × 37 × 50 cm
Shopping Cart 0
No products in the cart.